BiSerwis Business

Kurumsal üyemiz olarak belgelendirin, vergilendirin, verimliliği arttırın.

Personellerinizin rotalarını belirleyin, BiSerwis Business ile iletişime geçin, personellerinize servis hizmeti sunmaya başlayın.

Tercih Edilin

İnsan kaynakları günümüzde şirketler için en önemli kaynağı oluşturuyor. İyi çalışanlar doğal olarak daha iyi fırsatlar sunan şirketleri tercih ediyor. Siz de artık çalışanlarınıza BiSerwis’li olma imkanı tanıyın, tercih edilen siz olun.

Belgelendirin, Vergilendirin

Çalışanlara ödenen yol masrafları şirketler için ne yazık ki vergilendirilebilir değil. BiSerwis Kurumsal sayesinde çalışanlarınıza hem servis hizmeti sunabilecek hem de bu hizmeti vergilendirebileceksiniz.

Verimliliği Arttırın

Yapılan pek çok araştırma gösteriyor ki, sabah trafikte araç kullanan veya toplu taşıma kalabalığında ayakta yolculuk yapan kişilerin verimliliği ötekilere göre daha düşük oluyor. BiSerwis Business sayesinde çalışanlarınızın güne daha konforlu, huzurlu ve verimli başlama fırsatı verin, yol da harcayacakları enerjiyi işe ayırmalarını sağlayın.

İzleyin, Yönetin

BiSerwis sayesinde operasyonu tek elden hızlıca yönetin. Hangi çalışanların, hangi araç ile nerede olduklarını hızlıca görün. Gecikmeleri hızlıca yönetin.