BiSerwis’li Olmak

Seninle aynı bölge ve güzergahta oturan veya çalışan kişilerle bir araya gelerek Evinden iş yerine, iş yerinden evine kolayca ulaşabilirsin!

Unutma! Servisin yoksa BiSerwis’in var!

Tek Tıkla
Rotanı Seç

BiSerwis’li olma ayrıcalığını ve konforunu yaşamak için sadece BiSerwis’in seni nereden alacağını ve nereye bırakacağını belirlemen yeterli. Tek tıkla rotanı seç ve ulaşım için kaybettiğin vakti daha verimli hale getir.

BiSerwis’te
Yerini Belirle

BiSerwis’te oturmak istediğin koltuğu seç ve her gün sana özel koltuğunda toplu ulaşımın yarattığı sıkıntılardan uzak bir yolculuğun keyfini çıkar.

Yolculuğa
Başla

Artık sen de iş yerinin sağlayamadığı servis imkanını farklı iş yerlerinde çalışan insanlar ile bir araya gelerek kullanabilirsin. Böylece çok daha ekonomik ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşarsın.

Maliyet

Her ne kadar toplu taşıma bize uygun gelse de aslında hesapladığımızdan çok daha fazlasını harcıyoruz. Özellikle taksi, dolmuş kullanımı ve aktarma yapmak tahmin ettiğimiz ücreti biz fark etmeden yükseltiyor.

Aynı şekilde kişisel araç kullanmak hem yakıt masrafı, hem aracın yıpranması, hem daha verimli kullanılabilecek zamanın kaybı göz önüne alındığında, BiSerWis’li olmak maliyetinizi düşürürken size kalan zamanı arttırır.

Güvenlik

Toplu taşıma araçları, güven vermiyor ve tedirgin bir yolculuk yapmana neden oluyorsa hemen BiSerWis’li ol. Aynı insanlar ile yolculuk etmenin verdiği güveni yaşa. BiSerWis’li olanlar, oturacağı koltuğu dahi tercih edebilir. Ayrıca BiSerWis şoförleri sahip oldukları deneyim ve BiSerWis’in belirttiği ilkeler doğrultusunda kurallara uygun ve temkinli bir yolculuk sunarak güvenliğiniz için gerekeni yaparlar.

Hijyen

Her ne kadar toplu taşıma araçları dezenfekte edilsede, gün içerisinde binlerce kişi aynı araçları kullanarak pek çok mikrop ve hastalığın bulaşmasına, yayılmasına sebep olabiliyor. BiSerwis araçları, özenle dezenfekte edilir ve temizlenir. Bu sayede, salgın hastalıklara, grip ve nezle gibi rahatsızlıklara yakalanma riskin azalır. Daha hijyenik bir yolculuk için BiSerwis’li ol.

Konfor

BiSerWis’li olmak demek, hayatına konfor katmak demek. Ayakta gitmekten, direksiyon başında zaman geçirmekten sen de sıkıldıysan, işe giderken, iş çıkışında yolda geçireceğin zamanı dilediğin gibi kullanmak istiyorsan hemen BiSerWis’li ol. İster kitap oku, ister takip ettiğin diziyi izle, ister kısa bir kestirme yap. Tutunma, oturacak yer bulma, kötü koku, stres, gerilim, yorgunluk, kalabalık... BiSerWis’li ol, konforlu yolculuğa terfi et.

BiSerwis’li Ol ve Güvenli Yolculuğun Tadını Çıkar!