Satış Sözleşmesi

BiSerwis Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1 - KONU

İşbu sözleşmenin konusu, SATICI'nın, ALICI'ya satışını yaptığı, yolcu taşıma biletinin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

MADDE 2.1 - SATICI BİLGİLERİ

Ünvan: BiSerwis Ulaşım ve Mobil Teknolojileri A.Ş.
(Bundan sonra BiSerwis olarak anılacaktır)
Adres: Küçükbakkalköy mah. Dudullu cad. Brandium Rezidans R2/260 Ataşehir İstanbul
Telefon: 0(850) 303 2 444
Email: info@BiSerwis.com
MADDE 2.2 - ALICI BİLGİLERİ Alıcı olarak https://www.BiSerwis.com online rezervasyon-bilet satış sitesine üye olan kişi. Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN, HİZMET BİLGİLERİ

İşbu sözleşme konusu hizmet, personel taşıma hizmeti olup, satış bedeli, ödeme şekli, biniş yeri, varış yeri, hareket saati siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır ve alıcının elektronik posta adresine de gönderilmektedir.

MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER

4.1 - ALICI, Madde 3'te belirtilen sözleşme konusu yolcu taşıma biletinin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2 - Sözleşme konusu yolcu bir sonraki ay'ın iptailini bulunduğu ay'ın 25'ine kadar BiSerwis'e bildirmesi gerekmektedir.
4.3 - Sözleşme konusu yolcu ödemesini en az 1 aylık olmak koşulu ile seyahate başlamadan önce yapmalıdır.

MADDE 5 - CAYMA HAKKI ALICI, sözleşme konusu yolcu taşıma hizmeti, sipariş aşamasında ve ALICI'ya gönderilmiş olan elektronik postada belirtilen hareket saatinden 24(yimidört saat) öncesine kadar cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde BiSerwis'e şahsen, faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması şarttır. Aracın hareket saatine 24 (yirmidört) saat den daha az süre kalması durumunda ücret iadesi yapılmaz.

MADDE 6 - ÖZEL HÜKÜMLER

6.1 - Rota oluştururlurken kayıt ALICININ girmiş olduğu cinsiyete göre oturma düzeni ayarlanmaktadır. ALICININ yanlış beyanda bulunması durumda seyahati sırasında başka uygun koltuk varsa o koltuğa yerleştirilir, uygun koltuk yoksa yer değişik yapılamaz.
6.2 - Servis araçları içerisinde unutulan,kaybolan veya çalınan eşyalardan BiSerwis sorumlu tutulamaz. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile BiSerwis 'in yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.